• slider-image
  Preprava chladeného
  a hlbokozmrazeného tovaru
  Naše vozidlá sú vybavené vysoko výkonnými agregátmi Carrier.
  Poskytujeme skvelé podmienky pre zachovanie kvality potravín.
  Kontakt    
 • slider-image
  Radi podporujeme
  dobré veci
  Firma TRUBÍNI podpoduje klub FC Čechynce
  Kontakt    
 • slider-image
  Medzinárodná
  a vnútroštátna preprava
  Realizujeme prostredníctvom nášho vlastného vozového parku
  Kontakt    
Komplexné zabezpečenie logistických služieb. Vnútroštátna a medzinárodná preprava
Nezáväzná cenová ponuka
images
Firma TRUBÍNI sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou kamiónovou dopravou v celej Európe. Spĺňame všetky ekologické normy EU. Toto všetko zabezpečujeme prostredníctvom moderného vozového parku
images
Náklad zákazníka tvorí menšiu plochu v kamióne či vozidle. Využívame voľný priestor ktorý máme v tom čase k dispozícii. Ekonomicky je dokládková preprava najvýhodnejším typom prepravy.
images
Spolahlivá preprava v rámci celej Európy ak potrebujete previezť menšie množstvo tovaru. Tovar prepravíme rýchlo, spoľahlivo a bezpečne.

Vitajte na stránke

Firma Trubíni bola založená v roku 1992, hlavnou činnosťou bol nákup a predaj ovocia a zeleniny. Zo začiatku obchodovala len na území Slovenskej republiky, neskôr začala exportovať ovocie a zeleninu do Českej republiky.

V roku 1996 majiteľ firmy sa rozhodol kúpiť prvý nákladný automobil čím založil podklady pre terajšiu hlavnú činnosť podniku. V súčasnosti sa špecializuje na dopravnú činnosť s vozovým parkom 21 nákladných vozidiel z dvojpodlažnými chladiarenskými návesmi. Firma si získala od svojho vzniku dobrú sieť spoľahlivých obchodných partnerov. V súčasnosti hlavnou činnosťou podniku je exportovanie a importovanie tovarov v Európskej únii.

images

images

DHL

images

Zott

images

Dachser logistics

images

Lidl